BOMA Milevsko Kotlíková dotace Jihočeský kraj - 3. výzva

V Jihočeském kraji jsme v roce 2016 při 1. a 2. výzvě zpracovali 448 žádostí o Kotlíkovou dotaci.
Za naše Jihočechy jsme provedli elektronické podání žádosti, a poté co zákazníci vše napodpisovali, tak jsme žádosti doručili na podatelnu jihočeského Krajského úřadu.

 

!!! Příjem žádostí poslední 3. výzvy Kotlíkových dotací bude zahájen 23. 9. 2019 !!!

Našim jihočeským zákazníkům opět v předstihu zpracováváme dotační dokumentace a 23. 9. provedeme elektronické podání žádosti o dotaci. Poté co zákazníci vše napodpisují, tak doručíme žádosti na podatelnu Krajského úřadu.

Podmínky pro získání dotace se ale budou od 1. a 2. kola lišit - nejzásadnější změnou je, že už nebudou podporovány kotle které umožňují spalování uhlí - toto bylo oznámeno 4.12.2018.

Podmínky 3. výzvy jsou tyto:

Automatické nebo ruční kotle na pouze uhlínebudou dotovány
Automatické kotle na uhlí a peletynebudou dotovány
Automatické kotle na pouze pelety80%, maximálně 120 000,--Kč
Kotle na dřevo s akumulační nádobou80%, maximálně 100 000,--Kč
Plynové kondenzační kotle75%, maximálně 95 000,--Kč
Tepelná čerpadla80%, maximálně 120 000,--
Pokud instalace proběhne v prioritní obci+ bonus 7 500,--Kč
Už se nebudou muset dělat žádná mikroenergetická opatření ani dokládat průkaz energetické náročnosti budovy

Bohužel už nebylo možno požádat o dotaci, pokud je starý kotel ve 3. nebo vyšší emisní třídě. Je nutno doložit Protokolem o kontrole kotle, že starý kotel je 1. nebo 2. emisní třídy! Kontrolu starého kotle a vystavení protokolu si můžete objednat u naší firmy.

I ve 2. výzvě se opět ukázalo, že se vyplatí být připraven. Pokud jste to zanedbali a nechali si utéct 1. i 2. výzvu Kotlíkových dotací, ale máte zájem o instalaci dotovaného kotle nebo tepelného čerpadla, tak vyplňte níže uvedený formulář.

Navrhneme Vám vhodný kotel nebo tepelné čerpadlo a zpracujeme nabídku. A pokud nabídku odsouhlasíte, tak rychle zpracujeme dotační dokumentaci v poslední 3. výzvě Kotlíkových dotací. A budeme se snažit, aby Vaše žádost byla podána co nejdříve po zahájení příjmu žádostí!

Využijte našich zkušeností. Napište nám, na co byste chtěli získat dotaci.