BOMA Milevsko Kotlíková dotace Jihočeský kraj - 3. výzva

V Jihočeském kraji jsme v roce 2016 při 1. výzvě zpracovali 209 žádostí o Kotlíkovou dotaci.
Za naše Jihočechy jsme provedli elektronické podání žádosti, a poté co zákazníci vše napodpisovali, tak jsme žádosti doručili na podatelnu jihočeského Krajského úřadu. Všechny zakázky jsme následně zrealizovali, a našim Jihočechům už dorazily i peníze.

Příjem žádostí 2. výzvy Kotlíkových dotací byl zahájen 30. 10. 2017. Našim Jihočechům jsme už v předstihu zpracovávali dotační dokumentace, a hned po půlnoci na 30. 10. jsme provedli elektronické podání 226 žádostí. Postupně jsme až do 8. 3. 2018 podávali další žádosti opozdilcům. A celkově jsme tak Jihočechům v 2. výzvě podali 239 žádostí!

Příjem žádostí 3. výzvy Kotlíkových dotací má být zahájen "na přelomu září a října" 2019. Podmínky pro získání dotace se ale budou od 1. a 2. kola lišit - nejzásadnější změnou je, že už nebudou podporovány kotle které umožňují spalování uhlí - toto bylo oznámeno 4.12.2018.

Podmínky 3. výzvy mají být tyto:

Automatické nebo ruční kotle na pouze uhlínebudou dotovány
Automatické kotle na uhlí a peletynebudou dotovány
Automatické kotle na pouze pelety80%, maximálně 120 000,--Kč
Kotle na dřevo s akumulační nádobou80%, maximálně 100 000,--Kč
Plynové kondenzační kotle75%, maximálně 95 000,--Kč
Tepelná čerpadla80%, maximálně 120 000,--
Pokud instalace proběhne v prioritní obci+ bonus 7 500,--Kč
Už se nebudou muset dělat žádná mikroenergetická opatření ani dokládat průkaz energetické náročnosti budovy

Bohužel už nebylo možno požádat o dotaci, pokud je starý kotel ve 3. nebo vyšší emisní třídě. Je nutno doložit Protokolem o kontrole kotle, že starý kotel je 1. nebo 2. emisní třídy! Kontrolu starého kotle a vystavení protokolu si můžete objednat u naší firmy.

I ve 2. výzvě se opět ukázalo, že se vyplatí být připraven. Pokud jste to zanedbali a nechali si utéct 1. i 2. výzvu Kotlíkových dotací, ale máte zájem o instalaci dotovaného kotle nebo tepelného čerpadla, tak vyplňte níže uvedený formulář. Navrhneme Vám vhodný kotel nebo tepelné čerpadlo a zpracujeme nabídku. A pokud nabídku odsouhlasíte, tak Vás zaevidujeme do našeho seznamu zájemců o podání žádostí v poslední 3. výzvě Kotlíkových dotací. A budete tak mezi prvními, komu zpracujeme dokumentaci!

Využijte našich zkušeností. Napište nám, na co byste chtěli získat dotaci.