BOMA Milevsko přestavby litinových kotlů

Pokud vlastníte litinový kotel Viadrus U22, Viadrus U26, nebo Dakon FB, a chtěli byste ho používat i po roce 2022, můžeme Vám jej přestavět na automatický kotel.

Přestavby litinových kotlů provádíme již od roku 2011 a za tu dobu jsme jich udělali víc než 260! Netvrdíme, že přestavěný kotel je tím nejideálnějším řešením pro vytápění. Pokud však chcete svůj litinový kotel používat i po roce 2022, tak Vám nezbývá nic jiného než jej nechat přestavět.

Ale pozor! V roce 2017 máte poslední šanci provést legální přestavbu litinového kotle na automatický kotel Benekov. V roce 2018 se už sety na přestavby kotlů na 3. emisní třídu nebudou smět vyrábět.

Pár dobrých důvodů k přestavbě litinového kotle naší firmou:

  1. Komfortní provoz (už nebudete muset každý den zatápět a každé 3 hodiny chodit přikládat - kotel v září zapálíte, a pak chodíte obvykle pouze 1x za 2-5 dní doplnit zásobník a vynést popel, a cca 1x týdně kotel vyčistit).
  2. Automatický provoz (ráno když vstáváte je teplo, když přijdete z práce je doma teplo, a když jdete spát tak i kotel přechází do útlumu)
  3. Budete topit levným hnědým uhlím Ořech2 (výrazně levnějším, než černé uhlí nebo koks na které jsou litinové kotle certifikovány).
  4. Ekologičtější provoz téměř bez kouře z komína (už Vám nebudou sousedi vyčítat, že je zamořujete hustým a neuvěřitelně páchnoucím dýmem).
  5. Rozumná investice (dobrý poměr komfortu, vstupní investice a provozních nákladů na topení).
  6. Námi dodávané přestavbové sety jsou kvalitním českým výrobkem největšího a nejstaršího výrobce automatických kotlů firmy Benekov.
  7. Po instalaci naší firmou Vám jako autorizované servisní centrum potvrdíme výrobcem vydaný Protokol o přestavbě litnového kotle na automatický kotel 3. emisní třídy. Přestavěný kotel pak budete moci používat i poce 2022!
  8. Při instalaci přestavbového setu Benekov naší firmou získáte prodlouženou záruku 5 let na regulátor, ventilátor a motor podavače paliva.

Poptejte u nás provedení přestavby litinového kotle, rádi Vám uděláme nabídku