BOMA Milevsko - jak šel čas...

Na počátku toho všeho byl Václav Burian - od začátku roku 1992 soukromý instalatér.

V okolí nebyl žádný pořádný obchod pro instalatéry, a my v té době už přitom měli sklad plný materiálu. Tak jsme v roce 1999 otevřeli novou provozovnu v Milevsku, a zahájili jsme velkoobchodní a maloobchodní prodej veškerého zboží pro topení a vodoinstalace.

V roce 2000 jsme přistavěli koupelnové studio, aby si naši zákazníci u nás mohli rovnou vybrat i vybavení do koupelny.

V roce 2007 jsme získali prestižní cenu Koskar. Cenu za naši firmu převzala Jaroslava Burianová z rukou moderátora Leoše Mareše a obchodní ředitelky Alice Kocourkové.

V roce 2014 jsme získali cenu Spokojený zákazník Jihočeského kraje. Cenu převzal Václav Burian z rukou hejtmana Jiřího Zimoly, a náměstkyně hejtmana Ivany Stráské.

Aby byl schopen zvládat i větší zakázky, založili spolu s Jaroslavem Hanzlíkem a Janem Kotalíkem v roce 1993 sdružení BOMA-Burian.

A zde začíná náš příběh...

Zakázek přibývalo, a tak jsme postupně přijímali další montéry. V roce 1998 nás už bylo 10 topenářů/instalatérů (téměř všichni u nás dosud pracují).

V roce 2003 jsme otevřeli vzorkovnu tepelné techniky, zaměřenou především na kotle na pevná paliva. Rozsahem vystavených kotlů je vzorkovna unikátní, a výborně slouží zákazníkům při výběru nejvhodnějšího kotle.

Zákazníci jsou rádi, že si kotle u nás mohou předem důkladně prohlédnout a vybrat ten nejvhodnější.

V roce 2008 jsme se rozhodli na základě dosavadního 15-ti letého partnerství založit firmu BOMA Milevsko s.r.o., která převzala veškeré montážní a obchodní aktivity po původním sdružení.

V roce 2016 jsme postoupili až do finále soutěže Firma roku 2016 Jihočeského kraje. Na snímku je Václav Burian při představování naší společnosti na slavnostním předávání cen.

V lednu 2017 bylo dokončeno mezigenerační předání společnosti.

Novými majiteli a jednateli společnosti jsou Pavel Hanzlík a Petr Kotalík. Jsou to synové 2 původních majitelů, a pracují ve firmě již více než 13 let. A tak náš příběh může pokračovat další desítky let...

Pavel Hanzlík, spolumajitel a jednatel společnosti
Petr Kotalík, spolumajitel a jednatel společnosti

Firma roku 2017 - opět ve finále krajského kola!

V roce 2017 jsme se opět dostali do finále Jihočeského kola soutěže Vodafone Firma roku 2017. Vlevo je Petr Kotalík jak představuje naší firmu při slavnostním vyhlášení finalistů. Vpravo pak spolu oba jednatelé - Pavel Hanzlík a Petr Kotalík.