BOMA Milevsko automatické kotle na uhlí

Automatické kotle se zásobníkem jsou v dnešní době čím dál více oblíbené. Ten, kdo si již pořídil automatický kotel na uhlí, tak velmi oceňuje jak komfortní a především jak extrémně levné má topení.

Automatický kotel na uhlí je ideálním kotlem i pro vytápění starších nezateplených domů. Velmi oblíbený je i u seniorů, kterým už pomalu docházejí síly, a je pro ně obrovskou úlevou, když jim syn, dcera či soused 1-2x týdně dojde doplnit zásobník a vynést popel, a cca 1x za měsíc vyčistí kotel. Oni už pak do kotelny chodit vůbec nemusí.

Proč si pořídit automatický kotel?

  1. Komfortní provoz (už nebudete muset každý den zatápět a každé 3 hodiny chodit přikládat - kotel v září zapálíte, a pak chodíte obvykle pouze 1x za 3-7 dní doplnit zásobník a vynést popel).
  2. Automatický provoz (ráno když vstáváte je teplo, když přijdete z práce je doma teplo, a když jdete spát tak i kotel přechází do útlumu)
  3. Extrémně levný provoz (díky vysoké účinnosti kotle a topení levným hnědým uhlím Ořech2).
  4. Ekologický provoz téměř bez kouře z komína (kvalitní automatický kotel má opravdu velmi nízké emise).
  5. Rozumná investice (ideální poměr komfortu, vstupní investice a provozních nákladů na topení).
  6. Automatické kotle jsou samozřejmě super i pro vytápění větších starých nezateplených domů, ve kterých by topení plynem nebo tepelným čerpadlem bylo nepříjemně drahé.

Poptejte u nás instalaci automatické kotle, rádi Vám uděláme nabídku