BOMA Milevsko plynové kotle Vaillant

Od roku 1993 jsme namontovali okolo 900 plynových kotlů různých značek. Postupně jsme však zjišťovali jak moc se liší kvalita kotlů a servisního zázemí různých značek. A postupně jsme se stále více upínali ke značce Vaillant.

V současnosti montujeme už pouze úsporné kondenzační kotle Vaillant. Jsou to kvalitní kotle za rozumnou cenu. A protože jich montujeme takové množství, tak jsme v roce 2013 získali i servisní zastoupení. Naši servisní technici tedy kotel nejen uvedou do provozu, ale pokud je potřeba tak i rychle opraví.

Dejte pozor! Podle chystané novely nařízení EU komise o ekodesignu by od 1. 9. 2029 měly být uváděny na trh pouze plynové kotle, jejichž sezónní účinnost je vyšší než 115%. To znamená, že nebude možné uvádět na trh už ani úsporné plynové kondenzační kotle, ale pouze jejich varianty integrované do některého z typů hybridních zdrojů (např. plynový kotel s tepelným čerpadlem). 

Výměny plynových kotlů se tedy od roku 2029 extrémně prodraží. Pokud i nadále chcete topit plynem, tak doporučujeme výměnu kotle neodkládat. Lze očekávat, že v letech 2027 - 2029 nebudou výrobci kotlů schopni pokrývat poptávku od zákazníků z celé EU, kteří výměnu kotle nechali na poslední chvíli.

 

Poptejte u nás instalaci úsporného plynového kotle, rádi Vám uděláme nabídku