BOMA Milevsko tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla montujeme od roku 2006. Za tu dobu jsme provedli hodně přes 300 instalací.

Máme zkušenosti jak s instalacemi tepelných čerpadel vzduch/voda, tak i tepelných čerpadel země voda, a dokonce i s instalací tepelného čerpadla pro využití tepla z odpadní vody z pěstírny akvarijních ryb 🙂

Našim zákazníkům nenutíme vždy to nejjednodušší řešení jako to dělají firmy, které neumí montovat nic jiného než stále dokola stejná tepelná čerpadla vzduch/voda - a to ať už jsou pro daný objekt vhodná či nikoli.

Vždy posuzujeme místní podmínky, topný systém, umístění budovy na pozemku... Vyhodnotíme, zda by bylo vhodnější tepelné čerpadlo země/voda nebo vzduch/voda. Když vzduch/voda, tak jestli vnitřní monoblok, splitové řešení, nebo venkovní monoblok. Když země/voda, tak zda se zemním plošným kolektorem, nebo s geotermálními vrty.

A pokud vyhodnotíme, že objekt není vhodné vytápět tepelným čerpadlem, tak raději navrhneme jiný zdroj tepla. Díky tomu, že jsme skuteční topenáři a umíme montovat veškeré zdroje tepla, tak nemusíme nutit zákazníkovi nevhodné řešení.

Instalujeme tepelná čerpadla těchto značek:

Kvalitní německá tepelná čerpadla země/voda i vzduch/voda. Vyrábějí se již od 70-tých let minulého století. Jedny z nejdéle prodávaných a nejčastěji instalovaných tepelných čerpadel na českém trhu.

Dosud nejvíce jsme namontovali tepelných čerpadel francouzské značky Atlantic Alfea. Jde o splitové řešení s venkovní a vnitřní jednotkou, vzájemně propojenými chladivovým potrubím.

V roce 2017 jsme do našeho sortimentu zařadili tepelná čerpadla Vaillant. Máme vynikající zkušenosti s plynovými kotli této německé prémiové značky, proto jsme se rozhodli montovat i jejich tepelná čerpadla vzduch/voda i země/voda.

Poptejte u nás instalaci tepelného čerpadla, rádi Vám uděláme nabídku